with this ring, I thee wed39 odpowiedzi na “with this ring, I thee wed”

 1. czytałam wszystkie książki Salingera, wiele tego nie ma. czytałam ją jakieś 5 lat temu, podobała mi się ale nie mówię tego ze zdecydowaniem… książka należy do tych, których nie potrafiłabym streścić, w sensie, że działo się tam i wszystko i nic z tym, że nie był to żaden skomplikowany proces myślowy bohaterów z natury trudny do wyrażenia, streszczenia, więc… sama nie wiem co o niej myśleć. chyba powinnam przeczytać ją po latach jeszcze raz

 2. Ile lrzeczytalas książek w swoim życiu. ? Tak w przybliżeniu? Napewno nie jesteś statystycznym Polakiem czytającym 1 książkę rocznie !:)
  I jeszcze jedno pytanie dużo inprezujesz? Dziś Ostatki planujesz cos. ?

 3. tak, mierzyłam, wygląda super! jadę po niego w poniedziałek, bo teraz jak mama chciała kupic przed urodzinami nei było rozmiarów, zostały same L

  nie czytałam

  ja używam IsaDora glimmering tan 93, jest zajebisty

 4. Laurko, mam takie prywatne pytanie, które mnie dość ciekawi – nie z racji Twojego życia osobistego, a tego, czy moje jest prawidłowe.

  Gdy wychodzicie z Adrianem do kina, na kolację, czy kawę – kto płaci?

 5. Laurko kochana życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, żebyś nigdy nie przestała marzyć żebyś zawsze była otoczona prawdziwymi przyjaciółmi i miłością, żebyś była w 100% zadowolona ze swojego życia! dużo zdrowia i owocnego roku 2012 ślicznoto :*:*:*
  jusia

 6. dzięki ;*

  ja nie mam firan – nie lubię, lubię przestrzeń i jasne pomieszczenia. ale zawsze znajdziesz jakieś fajne, w Ikei jest duży wybór, całkowicie gładkie, nie wiem jak się nazywa ten materiał… taka mgiełka (nie ma kratek)

 7. Lauro, znasz może ciekawe str internetowe, gdzie mogłabym wystawić swoje rzeczy na sprzedaż, nie posiadając konta w banku?

 8. pracowałam kiedyś w pralni chemicznej pewnej sieci.Obojętnie do jakiej pralni sieciówkowej nie zaniesiesz futra naturalnego to wyczyszczą je tak samo.Nie wsadzają go do tej pralki u siebie tylko wysyłają do specjalnej wynajętej firmy gdzie w zależności od włosa dobiera się technikę.Futra są czyste,pachnące i nie zniszczone.

  Dużo dobrych dni,Laura! ;*

 9. dziękuję! 😉

  króliki są leciutkie, lżejsze niż normalna kurtka czy płaszcz

  raczej nie znajdziesz takiej strony ale co to za problem założyć konto? w mbanku masz bezpłatne

  dzisiaj robię urodziny dla rodziny, w domu

 10. ja płacę głównie kartą, więc nie mam opłat… z resztą te opłaty to chyba 3zł miesięcznie?

  14

  moja mama nie ma na nazwisko Matuszczyk

  Hrabal pisze o błahych sprawach w podniosły sposób, to jest piękne, ogólnie cały ten hrabalowski styl… kurwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.