she lives the poetry that she cannot write


Zara boots, H&M Trend boucle coat, Lindex sweatpants

51 odpowiedzi na “she lives the poetry that she cannot write”

 1. gdzie robiłam zdjęcia, czy paznokcie?

  noszę jak jest bardzo zimno, do tego płaszcza lubię bez czego żałowałam, bo nieźle wymarzłam 🙂

 2. Twoja uroda i tak przyćmiewa wszystkie ciuszki. Tak naprawdę to zawsze patrzę na Twoją twarz, a potem dopiero zauważam resztę 🙂 Cokolwiek założysz to i tak mi się podoba. Ola

 3. ej no ładne te pazurki na prawdę, właśnie takie płaskie i ładny kształt, chyba się aż skuszę. a moge cie spytać ile koleżanka bierze za takie, zanim zacznę jej zawracać głowę?

 4. na początku dosyć sceptycznie podchodziłam do tych butów, bo jestem strasznie wyczulona na tego typu ozdoby, ale po tym poście jestem zakochana, no cudenka!

 5. Powiedz mi, do czego będziesz nosić halkę z HM? dziś ją przymierzałam, jutro idę ją kupic, tylko zastanawiam się, z czym ją nosić?

 6. Laura co robisz wieczorami najczesciej spotykasz sie ze znajomymi czy raczej zostajesz w domu? jestem ciekawa w ogóle cały Ty jesteś jakas taka ciekawa i troche tajemnicza i piękna oczywiscie!:)

 7. Laura mam pytanie do Ciebie. Nie męczy Cię to,że dodajesz post z czymś i od razu milion osób to nosi? Jak na przykład z tą halką. Kupiłam ją dokładnie tydzień temu, ale zastanawiam się czy nie oddać jak potem mam się spotykać z 3 takimi samymi na imprezie…

 8. i tak, i tak…częściej znajomi, ale uwielbiam się obijac w domu, jakiś film, książka, pierdoły w sieci, nie powiem. nie nudzę się sama ze sobą

 9. no coś Ty! to by było nielogiczne, prowadzić bloga i denerwować się, że ktoś się inspiruje, podchwytuje pomysły (a akurat halkę to mi podsunął czytelnik)

 10. gdzie ci się mieszczą te wszystkie płaszcze?;)mam 10 (razem z futrami;) i myślałam, że jestem nierozsądnym świrem, a ty co post to nowa jesiona!

 11. Lauro, wiem ze zapewne nie raz odpowiadalas na to pytanie, ale nie mam za duzo czasu aby szukac na nie odpowiedz po postach, wiec: jaki masz model lustrzanki? Jestes zadowolona? Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.