warm sweater


Zara pants and boots, Hexeline jacket, sh sweater

80 odpowiedzi na “warm sweater”

 1. chce mi się płakać jak widzę takie cudowne rzeczy z Zary a mnie na nie nie stać a wyglądasz w nich cudownie :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 2. Warto. Pięknie opisana sytuacja Czechów podczas wojny czy komunizmu..niby taki wesoły naród, ale w tej książce są opisy takie smutne.. świetna ksiązka – pozycja obowiązkowa dla każdego Czechofila.
  A może ktoś jeszcze zna ksiązki o podobnej tematyce?

 3. jak zwykle idealnie, wszystko bardzo przemyślane. podobają mi się te czerwone nitki w swetrze połączone z czerwonymi ustami. 🙂

 4. Spodnie nie koniecznie, ale przy Twojej "krasie" i tak Cię kupuję całą. Trzecia fotka szczególnie piękna. Ola

 5. raczej nie oglądam seriali. jedyne, co obejrzałam w całości, wszystkie sezony to TP i z archiwum x. "współczesne" seriale oglądam wyrywkowo, rzadko

 6. nie uwazasz ze taki kaptur z szala to troche jak muzulmanka? spedzilam duzo czasu na zachodzie i duzo muzulmanek tak chodzi, w polsce sie troche krempuje, uwazasz ze slusznie? nie kojarzy ci sie takie cos z muzulmanka?

 7. a pokazesz jakie? kurde, chce kupic jakas na gwiazdke i zadne mi sie nie podobaja, w zarze troche beznadzieja…

 8. Laura dodaj prosze posta z tatuażami, twoimi inspiracjami, jakis ktore ci sie podobaja, proooosze prosze prosze prosze

 9. Laura, jak zapatrujesz się na aparaty ortodontyczne? Zdaję sobie sprawę, że to infantylne pytanie, ale niedługo mam mieć zakładany i trochę mnie to przeraża. Odrzucają Cię? Czy są raczej obojętne?

 10. Katsiasta co ty pieprzysz! Tu nie chodzi o to! Myślę, że czytelniczce wyżej chodzi pewnie o to, że laura ma wszystko co chce i nie musi specjalnie na to zbierać/oszczędzać 🙂 co zechce to ma, stać ją na to a raczej jej rodziców.

 11. Przepraszam bardzo, ale ja nic nie "pieprzę" i wypraszam to sobie – jak nie potrafisz kulturalnie to się nie odzywaj w ogóle.
  Cóż, życie nie jest sprawiedliwe, wiadomo to nie od dziś, więc jak ktoś nie może tak od ręki wyłożyć pieniędzy na daną rzecz, a mu zależy to wiadomo co trzeba/można zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.