mid knuckle rings


Regalrose minimal rings

18 odpowiedzi na “mid knuckle rings”

  1. Laura, pewnie Cie wszyscy męczyli już 23123 razy ale jaką czcionką masz napisane schizofrenické evangelium? szukam odpowiednich czcionek i nie umiem się doszukać niczego ciekawego, dzięki z góry ;*

  2. czytam twój blog regularnie od chyba 2011 albo 2010 roku. czasami doradzałam ci w różnych rzeczach z anonima i mam nadzieję, że Ty również doradzisz i pomożesz mi w kilku sprawach. otóż twą radą na pojedyncze pryszcze używałam maści benzacne. teraz buzia jest gładka, ale pozostało mi kilka blizn i "czerwonych plamek". oczywiście większość da się zakryć podkładem (jednak nie wszystkie), ale chciałabym mieć ładną cerę, jest to koszmar;( czy mogłabyś mi polecić jakąś maść/lek/cokolwiek na te blizny/plamki albo jakiś lekki podkład do takiej cery? czytałam o podkładach z dermacolu, myślisz, że się sprawdzą? dodam tylko, że przez to ciągłe używanie ciężkich fluidów mam lekko rozszerzone pory:((

  3. do anonimowej typiarki na górze chociaż nie jestem dobra w radach

    Jest rozwiązanie na twoje problemy- to mikrodermabrazja (najlepiej seria). Wszystkie blizny po wypryskach znikają, a koszt jednego zabiegu to ok. 70-150 zł (zależy od gabinetu, miasta etc.). Ogromna poprawa jest już zauważalna po pierwszej wizycie. Być może podobny efekt da kuracja kwasami AHA. Nie inwestuj w ciężkie, charakteryzatorskie podkłady skoro zamiast zakrywać przebarwienia, możesz się ich pozbyć.
    elo.

  4. Hej, ja używam podkładów z dermacolu. Mam najjaśniejszy, i jak się mało naprawdę mało nakłada to świetnie to wygląda.
    Ale ja mam cerę bez żadnych problemów, więc nie chce tutaj namawiać. W każdym razie, zakrywa nawet mój tatuaż jak się więcej nałoży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.