Slava


„The main inspirations for this polish brand are climate, contexts and emotions of Slavic culture.

Manufactured in Poland, in the central region, Slava products aim to highlight the significance of traditional craftsmanship. Hand-made by local artisans, Slava accessories are designed with passion that rises from a tradition with a modern edge, down to the tiniest detail.”

/ co tu dużo mówić, największe z moich ostatnich odkryć – młoda polska marka Slava Varsovia – ultraproste torebki ze skóry, mój must have #1 – duża czarna kopertówka, coś pięknego!

40 odpowiedzi na “Slava”

 1. strasznie fajne torby, klasa sama w sobie.

  + Laura, czy mogłabyś mi proszę napisać w jaki sposób robisz te białe "ramki" przy zdjęciach na swoim instagramie? obserwuję Cię i mega mi się podobają Twoje zdjęcia, zdradź proszę czy to kwestia jakiegoś filtra w tel czy na kompie to obrabiasz?

  Ściskam

  Lila

 2. Hm, Laurka, wiem, że pewnie głupio będzie Ci się jakkolwiek do tego odnieść, bo chyba znasz (internetowo?) Dominikę z iamwildfox.blogspot.com, ale chciałabym poznać Twoje zdanie na temat jej totalnego kopiowania Ciebie(bo tak, to już nie jest inspiracja, ona wykorzystuje Twoje pomysły). Pewnie normalnie, po ludzku, może to być miłe, że ktoś się Tobą fascynuje, ale i w tym trzeba widzieć granice. Nie irytuje Cię to w żaden sposób? Proszę, chciałabym znać Twoje zdanie mimo wszystko. Sądzę, że nie tylko ja.

 3. obejrzyj sobie ten serial, zwłaszcza pierwszy sezon to skumasz co jest w nim niezwykłego. jak dla mnie mistrzostwo świata, ale to może kwestia 'lynchowskiej' wrazliwosci, bo klimat lyncha jest niepowtarzalny i przemawia do mnie w stu procentach.

  Paula

 4. Trudno nie mieć podobnych rzeczy, skoro reprezentuje się ten sam styl, Laura go nie wymyśliła, a obie z Dominiką wyglądają super, dlaczego nikt nie czepia się jednej tipsiary, że ma taką samą różową spódniczkę jak druga? Ja tam jestem za tym, żeby ludzie ubierali się pięknie, Laura i Dominika to robią, w czym problem

 5. Eeej, faktycznie, Dominika to jakiś klon 🙁
  Tu już nawet nie chodzi o podobny gust, ale wręcz o kopiowanie osobowości… Nie mam tu mowy o "inspiracji", dziewczyna "robi się" na Laurę (te same pozy, miny itp.), z miernym skutkiem, niestety.
  Jedynym pocieszeniem jest, że cokolwiek by robiła, Laura jest niepowtarzalna 🙂

 6. O kurde, kicz przeokrutny.
  Naprawdę współczuję tej dziewczynie, wygląda super, tylko dlaczego nie wymyśli niczego swojego? Zauważyłam, że już zdążyła usunąć niektóre zdjęcia (te najbardziej zainspirowane lub może raczej – skopiowane od Lorki) z insta i blogspota, no ale nadal widać wszystko jak na dłoni. Nie akceptuje niektórych komentarzy, szkoda, bo gdyby jakoś się wytłumaczyła, cokolwiek sensownego odpowiedziała, to byłabym w stanie próbować zrozumieć. No ale to jest po prostu strasznie DZIWNE, to już nie jest normalne tak do końca.

Dodaj komentarz