XXI


Hazel21 crewneck, Zara pants and sandals, leather lunch bag by Jack

45 odpowiedzi na “XXI”

  1. Laura, czy robiłaś kiedyś dekoloryzację w Katowicach, albo gdzieś tutaj na Śląsku? Mogłabyś polecić jakieś sprawdzone miejsce?

  2. zbyt głośna samotnośc, pozniej taka piękna żałoba > postrzyżyny > skarby świata całego w takiej kolejności. zbiory krótkich opowiadan, jest dużo wydań, bambini di Praga – taki zestaw najlepszy na początek 🙂

  3. jak jest upał to prezentujesz nam bluzę i długie spodnie. jak wcześniej było zdecydowanie zimniej to pomykałaś z zasinionymi nogami w szortach. 🙂

  4. gdybys miala zdecydowac sie na jakis nowy snap back,ktory bys wybrala? chce kupic sobie jakis super,ale nie wiem jaki:( moglabys mi pomóc?

  5. ja niestety pomoc nie mogę, moja dekoloryzacja skończyła się kompletną klapą. może Berendowicz & Kublin? tam przynajmniej nie ma ryzyka, że trafi się na panią fryzjerkę "od balejażu"

  6. czasem NIE zaczynaj od Inland Empire, bo się zniechęcisz – ten film określiłabym połączeniem wszystkich jego dzieł, więc biorąc pod uwagę to, że nie znasz filmów Lyncha i ich specyficznego klimatu, zostaw sobie ten film jako ciekawostkę na koniec. jest najsłabszym (w mojej opinii i nie tylko mojej) jego dziełem.
    ze swojej strony proponuję Twin Peaks ZDECYDOWANIE, wkręcisz się na pewno <3

  7. Tak potwierdzam, Berendowicz &kubin jest warte polecenia. koleżanka kilka dni temu przeszła tam dekoloryzację i ma teraz piękny, zdrowy i lśniący blond. Aż mi się wierzyć nie chciało, że tak się da. 🙂

  8. podobny gust, dziwne ze rok temu sie inaczej kompletnie ubierala, a teraz glownie czern.. kopiuje i tyle, co tu duzo gadac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.