Pajonk A/W 2013 The Unseen


Propozycja Pajonk by Michał Pająk na tegoroczną jesień zwaliła mnie z nóg! Geometryczne kształty, pikowane materiały, kolorystyka ograniczona do czerni i bieli… Rzeczy już wkrótce będą dostępne na platformie shwrm.pl – najbardziej podoba mi się pikowany komplet – bezrękawnik + długie szorty, coś pięknego! To niesamowite ile mamy w Polsce młodych zdolnych ludzi, ostatnio cały czas natykam się na jakieś perełki!

18 odpowiedzi na “Pajonk A/W 2013 The Unseen”

  1. jak to "skończyłam"? jestem bardzo zadowolona ze swoich studiów… wyniki z matur pozwalają mi bez najmniejszego problemu dostac się na dzienną historię sztuki ale już nie chcę, na pewno nie na UŚ. myślę o dobraniu magisterskiej historii sztuki na UJ po licencjacie, bo z tego co wiem takie kombo jest możliwe

  2. To nie miało być żadne naskoczenie, nic z tych rzeczy! Fajnie, że jesteś z nich zadowolona, tylko myślałam, że ta historia sztuki była dla ciebie bardzo upragniona.

  3. Podoba mi się materiał z którego zrobione są te rzeczy, chętnie przygarnęłabym te męskie spodenki 😉 Zdają się być bardzo ciepłe więc to może być minus przy obecnej pogodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.