me by Anna Halarewicz27 odpowiedzi na “me by Anna Halarewicz”

  1. Laura,używasz chyba podkład revelonu? Napisz mi proszę jakiego koloru,mamy podobny odcień skóry,a zamawiam ślepo przez internet,dlatego będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

  2. Laura, czy mogłabyś napisać z jakiej linii jest ten biały T-shirt z Zary z poprzedniego posta lub wkleić link do niego? Będę wdzięczna:-)

  3. co robisz w Poznaniu? pytam powaznie :* jakas kampania? czy tylko imprezka, znajomi? bo jestem ciekawa, watpie zebys przyjechala tu dla samej imprezy, do jakich klubow sie wybierasz/wybralas? SQ? 😀

  4. dokładnie i słusznie – ja mam bardzo podobne proporcje, identyczny wzrost, bardzo dobrze się czuje w swoim ciele i nie chciałabym mieć parametrów, jakie spełniają modelki, znacznie bardziej kobiece są takie figury jak ma Laura, ale nie rozumiem dziewczyn, które na siłę próbują zaistnieć w modelingu nie mając po temu warunków. Wszelkie akcje i pokazy pod tytułem "modelki size plus" to pic na wodę – próba wmawiania sobie i innym, że też można. Niestety nie – nigdy prawdziwej kariery w modelingu nie zrobi nikt poniżej 174 cm, czy mający bardziej kobiecy kształt.

  5. Świetna ilustracja Anny! Nie jest to mój typ techniki wykonania, ale zawsze z wielkim podziwem patrzę na jej prace! Pozdrawiam: )

  6. Witam serdecznie. Jestem pod wrażeniem portretu. Moim marzeniem jest mieć swój portret. Nie wiem czy się Pani orientuje ale czy jest szansa namalowania przez Pania Anne Halatewicz?
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.