pyjama jumpsuitZara jumpsuit, Aldo heels

71 odpowiedzi na “pyjama jumpsuit”

 1. w jaki sposób dbasz o włosy że masz takie gęste? nakładasz oleje czy trzymasz długo maski? zdradź sekret:p

 2. Nadal sprzedajesz na szafie – wystawiasz ubrania w kategorii wymiana? Po tym nowym regulaminie z wysokimi opłatami.

 3. a polecicie mi jakiś program (prosty, nie ps) do wycinania fragmentów zdjęć za pomocą jakby linii (tak jakby liniami prostymi, które można połączyc w kształt, nie wiem czy jasno tlumaczę)? chciałabym zrobić w formie kolażu 🙂

 4. chciałam wystawiac w wymiana żeby uniknąc tej kosmicznej prowizji ale nie da się w spokoju używac – milion pytan o wymianę + wątów od użytkowniczek, że jest w złej kategorii mimo info w opisie, ludzie bywają strasznie drażliwi

 5. piękne zdjęcia. wyglądasz świetnie w tej piżamie! pewnie wiele osób Cię o to pyta.. ale powiedz.. jak dbasz o swoje włosy? jakie kosmetyki polecisz? używałam phytojoby – dla mnie świetna. może znasz coś lepszego? albo jakiegoś odpowiednika w tańszej cenie?
  P.S. zamiast szafy polecam vinted.pl

 6. piękna, poszukuje ostatnio mieszkania studenckiego, myślisz, że lepiej wybrać lokalizacje bliżej centrum czy bliżej uczelni? (około 3km różnicy)

 7. Laura mam prośbę!! Obejrzałam "lost highway' Lyncha i dręczy mnie gonitwa myśli i rozkminek. Mogłabyś w wolnej chwili opisać mi Twoją własną interpretację?

 8. hej Laura, słyszałaś może o wystawie zdjęć Iriny Werning w Kato, wybierasz się może? I nie wiesz przypadkiem ile kosztuje wstęp?

 9. Oglądam często Twoje posty, masz fajny gust, jesteś dziewczyną o ładnej figurze i buzi, ale musisz tak "nadymać" usta? Odbiera to cały urok Twoim publikacjom. Minimalistyczny styl i dzióbek. Przepraszam, jeśli Cię obraziłam. Widać, że masz pełne usta, ale takie uwypuklenie tej cechy powoduje, że wydajesz się infantylna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.