beautiful things: Natalia Siebuła calendar


Nowy projekt polskiej projektantki Natalii Siebuły – kalendarz 2014 składający się z osobnej kartki na każdy miesiąc, na każdej inna grafika i sposób numeracji dni. Można nosić ze sobą w notatniku albo powiesić na ścianie, jest piękny!

52 odpowiedzi na “beautiful things: Natalia Siebuła calendar”

  1. z tego co wiem to 15 zł i będzie dostępny na http://www.cloudmine.pl 🙂 ale zamawiając coś z kolekcji, bezpośrednio u Natalii przez fb możecie załapać się na 10-15% zniżkę na świetne ubrania i do każdego zamówienia złożonego w grudniu dostajecie kalendarz! 🙂

  2. Kalendarz w porządku, ale skoro zabija Cię cena to czemu sobie takiego nie zrobisz? ;> Trochę zabawy na komputerze, wydruk a3 i ramka. Koszt nie przekraczający 10 zł.

  3. Lora,a ta?Ta z HM jest niezła,ale nadto odsłania:)W zasadzie wiem,co napiszesz:)https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSKN2d6Z651Wu0q-zphrUnRBXE8WPytUW2IEf4YIWyXk5DJ_Z8L

  4. rozumiem, mnie ogolnie niezbyt podobaja sie sukienki tego typu, ta z linka trąca takim studniowkowym nieciekawym standardem, nie podoba mi sie

  5. To ja pytałam o sukienki,ale chyba powinnam dodać,że to nie na studniówkę,bo studia już zdążyłam skończyć:)Idę na ślub za tydzień(!) i gorączkowo czegoś szukam.Ta z hm nie jest odpowiednia na taką okazję.Jestem wysoka i lubię maxi albo midi.Może ktoś widział coś?Najlepiej czarny mat:)

  6. Laura zrobisz post z outfitami na sylwestra? Mam kilka propozycji a nie mam pojecia jak sie ubrac na typowa domowke, a jak na imprezie organizowana w restauracji… moze cos podpowiesz?

  7. Laura zrobisz post z outfitami na sylwestra? Mam kilka propozycji a nie mam pojecia jak sie ubrac na typowa domowke, a jak na imprezie organizowana w restauracji… moze cos podpowiesz?

  8. ale jak widzisz Lora osrała Twoje pytanie i się nie dziwie,jest tak samo głupie jak takie z kiedyś: Czy przyjaźniłabyś się z katoliczką? Skąd znasz tę osobę? Dlaczego dodałaś kogoś na fejsie? Święta Lora że w ogóle akceptuję takie komentarze od takich ludzi tęskniących za rozumem. Ona i tak ma cierpliwość i na dużo głupot odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.