Nava Design


Dzisiejszy post poświęcę akcesoriom włoskiej marki Nava Design. Czuję się zaszczycona, że mediolańskie biuro projektowe stojące na tak wysokim poziomie doceniło estetykę mojej strony, skontaktowało się ze mną i postanowiło wysłać mi ten wspaniały prezent, jest to dla mnie ogromna nobilitacja! Wybrałam dla siebie kilka rzeczy, wspominane wielokrotnie notatniki – My Black Book, My White Book oraz My Red Book, zeszyt, case na iPhona ze skóry saffiano (nie przepadam jakoś szzególnie za case’ami ale boki mojego telefonu zaczynają wyglądać nieciekawie, czas najwyższy, jeżeli ktoś szuka fajnego skórzanego case’a na miejscu to w iSpotach można znaleźć coś takiego również ze skóry naturalnej, cena: około 170-180zł) oraz skórzany portfel projektu Naoto Fukasawy w kolorze głębokiego granatu. Linki do przedmiotów: portfel, case i notatniki (ja mam gładkie, aktualnie niedostępne, ale tutaj są jeszcze kalendarze).

20 odpowiedzi na “Nava Design”

  1. punktem wyjścia jest pytanie czy cenisz sobie design, dopracowane szczegóły, jeżeli nie – jest to zwykły zeszyt, nie wiem dlaczego trzeba było to tłumaczyć

  2. Właśnie takiego portfela szukam, chcę coś prostego z dobrej skóry, bez żadnych zbędnych dodatków, które mnie tylko wkurzają, szkoda, że przekracza mój budżet. 🙁

  3. ja mam, jak na to, że mosquito, to bardzo, bardzo fajny. od września regularnie noszony i tylko na rękawach zmechacenia, malutkie, od torebki C:

  4. jesli nie korzystasz z notatnika, badz jest ci to obojetne jak bedzie wygladac, to nigdy nie wydasz takich pieniedzy na ,,zeszyt''- tym samym nie jest wart swojej ceny. ale dla niektorych kupno zapalniczki, notatnika badz portfela jest tak samo wazne jak kupienie plaszcza czy butow. niektorzy lubia otaczac sie pieknymi przedmiotami i przykladaja do tego wieksza wage. ja np nie lubie pic kawy z brzydkich kubkow lub spac pod posciela powiedzmy w kolorowe kwiatki i przykladowo moja mama nie do konca to rozumie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.