TOPSHOP x Adidas / running outfit


TOPSHOP x Adidas pants and sweatshirt
Od 2 tygodni biegam, zestaw idealny na obecne wieczorne warunki pogodowe – miękkie spodnie i bluza – total look kolaboracji TOPSHOP x Adidas Originals, marki połączyły siły tworząc linię ubrań inspirowanych archiwalnymi modelami Adidas Originals, głównym zamysłem było zgrabne połączenie sportu z modą, ponadczasowe modele zostały unowocześnione grafikami inspirowanymi ulicami Londynu. Więcej informacji o kolekcji tutaj. Kolekcja jest limitowana, dostępna w TOPSHOP w Złotych Tarasach od 20 marca.

42 odpowiedzi na “TOPSHOP x Adidas / running outfit”

  1. jeśli chodzi o bieganie to jestem fanką ubrań z materiałów termoaktywnych 😉 całkiem inaczej mi się w nich biega:)
    ale Ty to nawet w dresie wyglądasz obłędnie!

  2. eee, to kwestia wprawy, mi czasami udaje się szybko zasuwać, chociaż niestety miałam teraz ponad miesięczną przerwę, czego konsekwencje ponoszę w postępach w bieganiu. ;c używasz endomondo czy coś? fajna sprawa, dobrze jest porównywać swoje wyniki 😉

  3. Świetna kolekcja, czy bluza jest w kolorze czystej bieli czy złamanej, bo piękny odcień, a może to światło..Lauro, ja jeszcze jedno pytanie, czy jak byłaś małą dziewczynką miałaś jasne włosy, czy cały czas ciemne? Słyszałam, że w dorosłym źycia warto wrócić do koloru z wczesnego dzieciństwa, jeśli się je farbowało. Może, skoro ciągnie Cię do zimnego blonde, to, jeśli byłaś małą blondynką, może się udać…?

  4. ciągle zachwycam się tymi włosami! ja nie wiem czy ochładzanie go ma sens! jest uroczy! szczerze na początku byłam sceptycznie nastwawiona do Twojej decyzji… myślałam że przecież w ciemnych jest Ci najlepiej… ale jednak nie miałam racji 😀 ale tak jak mówisz ciemniejszy kolor na zimę jaśniejszy na lato 🙂

  5. Pięknie jak zawsze! Mam pytanie, prostujesz włosy/suszysz na szczotce czy naturalnie Ci się tak układają? 🙂

  6. jakie są Twoje ulubione filmy, reżyserzy, aktorzy? a co poleciłabyś obejrzeć dzisiaj albo na co sama masz ochotę?

  7. wiosna zbliża się wielkimi krokami, a ja nie mam odpowiednich butów…Lauro jakie polecasz, lordsy, czy może klasyczne baleriny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.