travel


COS t-shirt and shoes, Veda vest, Zara skirt, Mansur Gavriel bag, Nike travel bag

108 odpowiedzi na “travel”

  1. kocham cie, ale tym razem wedkarska kamizelka i prawilna torba mnie nie przekonuja. chociaz i tak nadrabiasz uroda i mozesz chodzic chocby w przyslowiowym worku.
    powodzenia we wroclawiu! zapodaj jakiegos poscika z mieszkaniem.

  2. Pamietam jak sama 2 lata temu się przeprowadzałam, to nagle się okazało, że trzeba wziac ze soba nie tylko ciuchy i kosmetyki… ale też taleze, garnki, widelce, toster, dokupic jakies zmiotki, mopy i inne pierdoły. Nagle się okazuje, że wszystko jest potrzebne 😀

  3. mam wrażenie, że bardzo zeszczuplałaś. masz takie zgrabne nogi i smukłe ramiona, a pupka pozostała seksowna.. jestem bardzo szczupła, pewnie gdybym przytyła to nie w pośladkach/biuście tylko w nogach, więc jednak zrezygnuję. zmierzam do tego, że masz świetne proporcje ciała! przyznaj się, naprawdę nic nie schudłaś? Twoje nogi są tak szczupłe jak moje, a mam przecież niedowagę! zazdro! 😀
    ps. mimo, że zawsze preferowałam wyjątkowo szczupłe sylwetki (modelki) to kiedy patrzę na Ciebie widzę tylko te idealne proporcje!!!

  4. One są lakierowane z lekkim połyskiem? Myślałam, że matowe. Jakbyś oceniła/porównała te buty z modelem z Venezii? Akurat mam te z Venezii z poprzedniego sezonu i bardzo sobie chwalę 🙂 Te również wpadły mi w oko, ale chyba bez sensu kupować drugi niemalże identyczny model? Co Ty na to Laurka?

Dodaj komentarz