keep it classy


Calvin Klein shirt, Zara skirt, & Other Stories heels

51 odpowiedzi na “keep it classy”

  1. Koszula rozmiar lub dwa mniejsza i byłoby idealnie. W tym wypadku nieco Cie to pogrubia, ale miało być z klasą i jest. Zazdroszczę proporcjonalnej figury. Sama mam bardzo okragłą i wystającą pupę a jestem niziutka i boję się chodzić w ołówkowych spódnicach.

  2. Najpiękniejsza polska blogerka. 100% klasy, a nie przebieraniec jak inne. To jest prawdziwa moda, a nie przebranie cyrkowe ubarwione kiczowatą torebką chanel dla szarej masy. Oby Ci się udało wybić na tym blogu bo jesteś naszym najlepszym towarem eksportowym w kwestii mody 🙂

  3. Lorka, może pomożesz. Chciałabym pracować w przemyśle modowym (studiuję dziennikarstwo). Gdzie mogłabym zwrócić się o praktyki? Próbowałam już w kilku miejscach, ale może znasz coś innego niż ja. Zaznaczę tylko, że nie mieszkam w stolicy 🙁

  4. W życiu nie widziałam osoby której tak szybko rosną włosy O.O To musi być ze 3-4 cm na miesiąc. Lora stosujesz coś specjalnego?

  5. co sądzisz o torebce berry baker ale czarnej ze skóry a nie z nubuku, jaka lepsza? chodzi mi o ten worek w rozmiarze xl chyba masz taką:-)

  6. Laura czy podobają Ci się jakieś kurtki/płaszcze puchowe na zimę? są w ogóle takie, jesli tak to mogłabyś podać linka z przykładami?

  7. A w Warszawie? Zależy mi szczególnie na stronach internetowych, bo może udałoby się coś ogarnąć online. Większość niestety nawet nie odpisuje…

  8. mnie się udało w stronie online, ale ja jestem grafikiem z zawodu 🙂 Od siebie dodam, że u mnie akurat szukają głównie właśnie grafików i speców IT. Ktoś tam nawet z asp od kompozycji się pałęta więc po dziennikarstwie może jednak klasyczne wydania? trzymam kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.