Lost Property of London Mini Mini Bucket Bag via Roztayger


Od dłuższego czasu szukałam idealnej małej skórzanej torebki, jak przychodzi co do czego, dajmy na to na imprezie, kończy się tak, że muszę upychać telefon, szminkę i pieniądze luzem do mojej saszetki na dokumenty Mansur Gavriel, która służy mi wtedy za kopertówkę – mało wygodne. Przeglądając Instagrama trafiłam na sklep internetowy Roztayger prowadzony przez jedną kobietę, Elizabeth Jeffer, która subiektywnie wybiera najfajniejsze projekty – nie da się ukryć, nasz gust zdecydowanie się pokrywa. Można znaleźć tam projekty znanych i mniej znanych marek szyjących luksusowe torebki, takich jak Tsatsas, PB 0110, Bonastre czy właśnie Lost Property of London. Nie wahając się ani chwili zamówiłam to maleństwo, model Mini Mini Bucket Bag, które podobnie jak moje Mumutki i worek Mansur Gavriel będzie służyło mi przez wiele sezonów. Świetna sztywna skóra, ten sam rodzaj, z którego uszyty został MG. Fajnie się składa, że sprzączki torebki są złote a sam zamek w kolorze rose gold – idealnie będzie komponowała się z zegarkiem DW, który, jak już pewnie zauważyliście w poprzednim poście, tym razem wybrałam w takiej wersji kolorystycznej. Następny model na oku: AB16 Bucket Bag marki PB 0110!

30 odpowiedzi na “Lost Property of London Mini Mini Bucket Bag via Roztayger”

  1. mieszane uczucia, ale moze to wina zdjęć bo wygląda jak mega przecietna z lekka nabłyszczana torebka z bazaru, a te złotawe elementy jeszcze bardziej wzmagają to odczucie, na żywo jest lepiej?

  2. jaki kolor plisowanej spódniczki z American Apparel wybrałabyś (czarna, biała, pudrowy róż, granatowa)? do czego nosić/ w jakim stylu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.