L’Occitane 10% Shea Butter Body Cream


Coś się ostatnio namnożyło postów beauty, za mną kolejne odkrycie, którym nie mogłabym się nie podzielić – puszysty balsam intensywnie nawilżający do ciała, 10% masła shea z Burkina Faso, jest naprawdę świetny!

22 odpowiedzi na “L’Occitane 10% Shea Butter Body Cream”

  1. Laura mam pytanie co do postu niżej z zegarkiem, na jednym z nich masz te piękne black i white diaries, pamiętam je doskonale i chciałam znów kupić i nie ma ich już, wiesz może coś na ten temat kiedy będą?

  2. Laura! Przede wszystkim chciałabym Ci podziękować,że jesteś i prowadzisz bloga! Wiele się od Ciebie nauczyłam 🙂 Jestem jeszcze młodą dziewczyną (dla części z Was pewnie małolatą ;)). Kiedy większość z moich koleżanek śmiga w vansach i często chadza na zakupy, po kolejny sieciówkowy t-shirt, ja wolę dłużej odkładać na porządne rzeczy 🙂 Dzięki Tobie zaczęłam też codziennie nosić moje najładniejsze stroje, a nie odkładać je na specjalną okazję. Nie wspomnę już o tym,że nauczyłaś mnie dobrego gustu 🙂 Chciałabym Cię też spytać, jako mojego guru, czy wypisałabyś mi kilka zestawów, które bym mogła nosić do szkoły? (niestety nie przejdą odkryte plecy, brak stanika czy też wysokie obcasy) Pozdrawiam Cię serdecznie, W.

  3. Ostatbnio mam coś takiego, że idąc na zakupy myśle, czy sama byś to kupiła. Twój bardzo wyrafinowany gust bardzo wpłynął na to co noszę, moje podejście do sezonowej mody i dzięki Tobie chyba już wiem w jakim kierunku podążać. Jestem Ci za to niezmiernie wdzięczna. I tak jak ktoś tu wcześniej napisał, te zestawy były by mi bardzo przydatke.Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.