jeans & white t-shirt 4ever


COS t-shirt and jeans, Daniel Wellington watch, Lost Property of London via Roztayger bag

27 odpowiedzi na “jeans & white t-shirt 4ever”

  1. Sory Laura, ale takie włosy są obrzydliwe. Nie wiem czy są mokre (w październiku z mokrą głową?! nie chce mi się wierzyć) czy tłuste czy po prostu niewyczesane, ale wyglądasz niechlujnie. Żadne ładne ciuszki czy drogie dodatki tego niechlujstwa nie zmienią.

  2. Nie wiem co jest obrzydliwego w mokrych włosach 🙂 Dla mnie to świetny detal na zdjęciu, wyglądasz jakbyś wracała z basenu to była moja pierwsza myśl:)

  3. Te z 1 zdjecia sa bardzo podobne do tych, które mam tutaj na sobie z cosa tylko, ze luźniejsze – rozmiar większe i by tak leżały, zobacz na stronie. A reSzta to zwykle podwinięte rurki 🙂 dziękuje! Aha, i na stronie lagarconne.com jest dużo fajnych jeansów, zerknij

  4. jaki kolor spódniczki AA wybrać (czarny, granatowy, pastelowy róż)? chodzi o te, które pojawiają się po wpisaniu 'aa skirt tennis' w google 🙂 do czego nosiłabyś taka plisowaną mini?

  5. Laura, załatwisz kiedyś dla nas zniżkę na torebki MUMU? 🙂 Co myślisz o modelu La Stella? Wybrałabyś torbę MUMU czy Michael Kors?

  6. Hej Laura, masz zawsze na sobie dobrze dobrane jeansy – zazdro max 🙂 Ja jednak mam zawsze pewną obawę jeśli chodzi o kupowanie ich przez internet, nie wiem czy to będą właśnie 'te'. Masz na to jakiś sposób? Wiem, że w grę wchodzę zwroty, ale to też są dodatkowe koszty i zawsze mnie to zniechęca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.