just basics


COS jeans, Calvin Klein shirt, Apart necklace, Badura boots, Misoui bag

84 odpowiedzi na “just basics”

  1. zalezy jaki masz budzet, ten Acne wzielabym w wersji szarej, z COS w czarnej. do czarnych plaszczy najbardziej lubie nosic czarny szalik, do szarych, bezowych itd szary. jakbym miała wybrac jeden to zastanowiłabym się jakiego koloru bardziej potrzebuję

  2. Laurko, zależałoby mi na odpowiedzi 🙂 .Jak Ci się studiuje historię sztuki? Wiem, że dopiero listopad, ale jak pierwsze wrażenia? O ile mnie pamięć nie myli, wspominałaś kiedyś, że Twoja kuzynka skończyła filmoznawstwo, mogłabyś napisać, gdzie studiowała i jak wspomina te studia? Planuję pójść na kolejny kierunek, a moi znajomi to w większości ścisłe umysły po Politechnice, a głupio mi zaczepiać przypadkowe osoby i wypytywać o kierunek 😉 Mogłabyś napisać coś więcej od siebie? + Zdawałaś egzaminy wstępne przed historią?

  3. no wg mnie prowadzenie takiej klasy bloga jest praca. mysle, ze nie powinnas sie wstydzic (?) pisac o tym, ze to jest wlasnie Twoja praca – blogowanie. Tobie jedynej w Polsce sie nalezy akurat jakiekolwiek zarobienie na tym (pewnie realnych pieniedzy nie, ale mam na mysli chociazby produkty), bo trzymasz bardzo wysoki poziom. chcialam sie tym podzielic, haha. buziaki!

  4. ja właśnie noszę płaszcze szare, granatowe i do nich najbardziej będzie pasował szary szalik a kurtki czarne to może masz rację żeby kupić jeden czarny do kurtki:-) bo dwóch szarych szalików byś nie kupiła? tzn szarego kaszmirowego z Cosa i szarego wełnianego Acne?

  5. nie wiem, na razie średnio mi się podoba, ale to chyba przez to zderzenie pięknej, abstrakcyjnej i subtelnej nauki jaką jest filozofia, do takich zajęć byłam przyzwyczajona, z "przyziemnością" i jakby nie było w dużej ilości suchymi historycznymi informacjami/terminami – nie żebym się tego nie spodziewała, podejrzewam, że na kolejnych latach zajęcia są ciekawsze. na filozofii było ciekawie od razu, z grubej rury. moja kuzynka studiowała na UJ, pamiętam, że była zadowolona. nie, nie ma egzaminów wstępnych na ten kierunek 😀 ciężko mi w tej chwili coś więcej na ten temat powiedzieć

  6. … i cóż więcej potrzeba? jest idealnie. Widać kobietę, a nie jej fatałaszki i "supermodne" ozdobniki (czego pełno na ulicach).
    Ty nie kokietujesz, Ty jesteś sobą, sobą, sobą i to na Ciebie patrzę. Tak mało, a tak dużo, tak jest najlepiej.

Dodaj komentarz