camel wool & cashmere coat


United Colors of Benetton turtleneck, Hugo Boss pants, vintage Max Mara coat, Adidas Kiel (’72 sailing) shoes, Misoui bag

35 odpowiedzi na “camel wool & cashmere coat”

  1. W tym roku chcę pojechać z chlpakiem i znajomymi do Skandynawii. Byłaś w Norwegii- co warto zwiedzić,zobaczyć i czy trudno było o prace?Jakie mieli wymagania itd.? Twoje zdj z tamtego okresu mnie urzekły i Nie moge się doczekac, ale chciałabym troszkę przy okazji popracować.

  2. najlepiej to napisz maila, bo dużo by pisać jeżeli chciałabyś bardziej szczególowych rad 🙂 info@horkruks.com

    jezeli chodzi o zwiedzanie – Oslo – mam listę od czytelniczki co warto zobaczyć, fajnie zebrane, mogę znaleźć i wyslac no i fiordy! najpiekniejsze na polnocy – Geirangerfjord, ja tam nie dojechałam, w te wakacje się wybierzemy, widoki nieziemskie, z resztą zobacz w Google. Bergen, okolice fiordu Oslofjorden tez piękne, jezioro Mjosa – Gjovik, Hamar – można poczillować i piękne widoki. Drobak, Hurum, Tofte – tez jest przyjemnie. Jeżeli chodzi o pracę – nie sprecyzowałaś jakiego typu pracy szukasz. Ja malowałam domki,jak już pomalujesz pierwszy i masz referencje to jest łatwiej – norwegowie są z początku dosyć nieufni i nie ma się w sumie co dziwić. Nigdy wcześniej tego nie robiłam no ale nie ma w tym zbyt wielkiej filozofii, szybko załapiesz co i jak. Ogolnie bardzo polecam taką wycieczkę połączoną z pracą, miło wspominam i myślę, że w tym roku to powtórzymy (tym razej na krócej i z wizytą na północnym zachodzie Norwegii)

Dodaj komentarz