Luxe Naturale by MAC (Mineralize Rich Lipstick) + GLOW


Nowości w kosmetyczce – szminka MAC w odcieniu jasnego kremowego beżu (Luxe Naturale), oko obowiązkowo mocniej podkreślone, wkrótce pokażę się Wam w takim makijażu. Dodatkowo wybrałam również mineralny puder rozświetlający Mineralize Blush w odcieniu Uplifting oraz rozświetlający cień do powiek, też mineralny, którym zaznaczać będę wewnętrzną stronę oka w odcieniu Spiritual Life.

25 odpowiedzi na “Luxe Naturale by MAC (Mineralize Rich Lipstick) + GLOW”

  1. Jak oceniasz Foreo Lunę? Widzisz jakąś wielką zmianę na plus odkąd jej używasz, czy jest ok, ale nie kupiłabyś jej ponownie, bo uważasz, że nie jest warta swojej ceny? Jeśli dla kogoś to spory wydatek, to uważasz, że warto na nią "odkładać"?

  2. Jest warta swojej ceny, rękami tak dokładnie skóry nie oczyścisz + widocznie zmniejsza pory, przynajmniej w moim przypadku, jeżeli rzeczywiście będziesz poświęcała te kilka minut dziennie na masaż to myślę, że warto sobie odłożyć (wspominam o tym, bo ja nieraz zainwestowałam w np. drogie maski do włosów a nigdy nie chce mi się z tym paprać po kąpieli, więc tak nieregularnie stosowane nie spełniły swojej funkcji)

  3. ja mam tą większą wersję foreo luny, moja cera jest normalna i oprócz delikatnych zanieczyszczeń jest bardzo mało wymagająca ALE troche mam problem z tą Luną szczerze powiedziawszy… sama nie wiem, mieszane uczucia… jakos nie zauważyłam, żeby wągry zniknęły , sama juz nie wiem czy może jej zle używam

  4. ja jej używam tylko raz dziennie (rano mi się nie chce) a po jakimś tygodniu zaczęłam widzieć efekty. i zapomniałam wspomniec o suchych skórkach – lepiej osadza mi się podkład na takiej wymasowanej, wygładzonej skórze, to w sumie trochę jak bardzo delikatny peeling

Dodaj komentarz