ГОША РУБЧИНСКИЙ S/S 2015


Estetyka Goshy Rubchinskiyego (nie popłynęłam z odmianą?) jest dosyć ciężka, kolekcje przywodzą na myśl grungeowo-skateboardowy klimat lat 90 z mocną rosyjską nutą – niektóre projekty od razu nasuwają skojarzenia ze stylem młodzieży w postsowieckiej Rosji, trochę z Odessą 90210 i stylizacjami z litewskich dyskotek, w których czas się zatrzymał. Wszystko to w unowocześnionej wersji. Niby inspiracje nie są odkrywcze, to motywy obecnie bardzo powszechne, jednak interpretacje Goshy mają w sobie rzadko spotykaną wiarygodność. Najbardziej pożądanym elementem kolekcji jest t-shirt, który występuje w 3 wersjach kolorystycznych nawiązujących do flagi Rosji – białej, niebieskiej i czerwonej, prawie wszędzie pod etykietą OUT OF STOCK.

41 odpowiedzi na “ГОША РУБЧИНСКИЙ S/S 2015”

  1. Może nakreślę sytuację, żeby nie rozpętała się afera rzęsowa. Secret Lashes zaproponowało mi współpracę związaną z przedłużeniem rzęs. Poczytałam trochę o nich, są przodownikami w temacie w PL, więc stwierdziłam, że a co mi tam, spróbuję – nigdy nie miałam takich rzęs (sztucznych nigdy nie udało mi się porządnie przykleić) i chciałam zobaczyć jak będę wyglądać, tak z czystej babskiej ciekawości. Takie rzęsy to coś innego niż oblepione potwory spod turbopogrubiającej i wydłużającej maskary. Poprosiłam o naturalne krótkie z wewnątrz, dłuższe na zewnątrz wyszły takie, bo Pani dobrała ostatecznie kształt najbardziej kompatybilny z moimi naturalnymi. Są mega pięknie i dokładnie zrobione, nie jest to typ rzęs, w których chciałabym chodzić na co dzień (dla mnie za długie), wolę swoje zwykłe, lekko podkreślone naturalne rzęsy ale fajnie było spróbować i pochodzę w nich jeszcze ze 2-3 tygodnie.

  2. To może jeszcze ja wtrącę trzy grosze jako rusycystka, czyli osoba, która wypowiada się, bo się zna? 😉 Po polsku niby powinno się analogicznie do Czajkowskiego – Goszy Rubczynskiego, a jeśli wolisz transkrypcję angielską, to wtedy tak jak odmieniłaś, tylko z apostrofem, Rubchinskiy'ego.

Dodaj komentarz