Organic by John Patrick


Organic by John Patrick top, Levi’s 501 jeans, Converse shoes, Apart earrings

34 odpowiedzi na “Organic by John Patrick”

  1. mam topy o podobnym kroju i chciałabym zapytać Ciebie, jak radzisz sobie z ich noszeniem na co dzień – podczas schylania i wykonywania zwyczajnych czynności mogą one odsłaniać cały dekolt.
    skrócenie ramiączek zaburza konstrukcję. biustonosze samoprzylepne są niekomfortowe i w przeważające ilości wstrętne. istnieją też taśmy dwustronne /są dostępne m.in. w H&M/, ale wzdrygam się na samą myśl ich stosowania.

  2. 1. gdzie można znaleźć twój gust muzyczny? Jakiej muzyki słuchasz?
    2. Zamawiasz rzeczy przez internet czy kupujesz w sklepach?

  3. nosiłabyś czarny płaszcz z wszytymi poduszkami ? czy w Twoim płaszczu zimowym z Simple też były poduszki? Zastanawiam się czy lepiej wypruć czy zostawić?:-)

  4. nie pamiętam. zależy jakie poduszki. jeżeli to jakiś super vintage płaszcz ale z wielkimi poduchami dającymi efekt futbolisty to bym wypruła, jak ładnie wyprofilowane poduszki typu Balmain to bym zostawiła

  5. 1. przeszłam przez większość gatunków, od metalu/heavy metalu/rocka i milion odmian przez klasyczną po rap, elektronikę. ostatnio jestem w takiej fazie hmm muzycznej stagnacji, niczym nie potrafię się zachwycić a to co przewałkowałam mi się już trochę znudziło 2. różnie, chyba częściej przez internet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.