2 SHADES OF DENIM


Levi’s jacket and jeans, H&M sandals, Misoui bag

59 odpowiedzi na “2 SHADES OF DENIM”

 1. dzisiaj co 15min klęłam na nie pod nosem! cały czas spadają jak są zawiązane wysoko, oszaleć można 😀 a wiązane nisko z kolei trochę dziwnie wyglądają, bo sznurek jest bardzo długi i robi się zbyt dużo pętelek w jednym miejscu. sam but przy stopie całkiem ok

 2. Zawsze mnie śmieszy to, że próbujesz wypinać tyłek na zdjęciach, by wyglądać ee chyba seksownie?

 3. Zrób posta o ćwiczeniach! Jakie robisz, jak jesz, czy używasz jakichś treningowych suplementów. Co Ty na to? Jestem bardzo ciekawa, widzę, że inni też podpytują w komentarzach

 4. mogę zrobić jeżeli Was to interesuje 🙂 trening, dobierane suplementy to bardzo indywidualna sprawa, ale moge opisac jak to wyglada w moim przypadku. i tak chciałam robić posta z ciuchami na siłkę

 5. To był komentarz żartobliwy właśnie po to, by sprawdzić ile dziecięcych zaczepek po nim dostanę. Twój już jest. "Uwielbiam" wyznawczynie Laury, choć samą Laurę bardzo lubię.

 6. Widziałaś gdzieś takie koszulki jak Twoje z Organic by John Patrick? Chodzi mi oczywiście nie o sam krój, bo taki jest dość popularny, ale podobny materiał?

 7. O boże, dziewczyny, ogarnijcie się z tą falą hejtu!
  Laura, masz oczywiście boski tyłek i wypinaj go ile wlezie! Aż trudno uwierzyć, że można taki kształt osiągnąć tylko za sprawą ćwiczeń i diety. Propsy!

 8. Teraz jest ogolne boom na squaty i okrągłe tyłki! I bardzo dobrze. Kylie Jenner to kiczowata tandeciara i jedyne co ma z Laurą wspolnego to kształtny tyłek.

 9. Pamiętasz jak wracałaś z blondu do naturalnego koloru to fryzjer nakładał ci odrazu czarną farbę czy miałaś jakiś przejściowy kolor nakładany typu ciemny blond, brąz ?

 10. hej! ja mam te bermudy nowe z metką (kupione na samym początku i od tego czasu leżą na dnie szafy..) rozmiar XS według mnie to S (mogę podać wymiary i co tam będzie trzeba jeżeli jesteś zainteresowana)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.