SHOPPING LIST: BASICS


Zauważyłam, że lubicie tego typu posty, więc od czasu do czasu będę takie publikować. Klasyki z mojej listy zakupowów: Levisy 501, skórzane Nike Cortez, baleriny COS, koszula H&M Trend i pasek Kazar!
,

35 odpowiedzi na “SHOPPING LIST: BASICS”

  1. Laurko, mam takie dziwne pytanie. Czy po Wrocławiu chodzisz głównie z chłopakiem, sama, czy z jakimiś nowymi znajomymi? Ciężko Ci było się zaklimatyzować? I np. gdybyś teraz nie była w związku, bałabyś się sama przeprowadzić do nowego miasta?

  2. cześć Lauro, chciałabym cię poprosić o małą pomoc, chodzi o buty, jak dbasz o to, żeby adidasy typu gazelle były w formie? one się okropnie szybko brudzą i nie wiem jak je jeszcze kąpać, oprocz przecierania szmatką

  3. Pytanko! Mierzyłam kiedyś tę zamszową kurtkę z Mango i M-ka była idealna, ale oczywiście tego rozmiaru już nie ma. W sklepie widziałam XS i XL – XS za mała, a XL typowo oversize (luźniejsza niż na Tobie). Co myślisz?

  4. ja z większością materiałowych i skórzanych butow sportowych się nie cackam, wrzucam do pralki na 30 stopni, nic mi się z nimi nie dzieje. z zamszem już gorzej, w gazelle kiepskie jest też to, że nie można wyciągnąć wkładki. ja je czyszczę tylko gąbką nad parą, nie lubię zacieków na zamszu

Dodaj komentarz