Weekend


handmade by my Mom sweater, Levi’s 501 jeans, Burberry shoes, Maria Black bracelet

30 odpowiedzi na “Weekend”

  1. co uważasz o Twojej koszuli z hm w wersji w biało-niebieskie paski? widziałaś ją w rzeczywistości? jest godna uwagi?

  2. Laura jakie małe/średnie torebki polecasz? takie do zarzucenia na ramię, na co dzień lub na imprezę ale znowu nie jakieś malutkie do któych zmieści się tylko telefon i lusterko.

  3. Laura nie odpisałaś mi wcześniej a potrzebuje pilnie opinii o dwuczęściowym stroju kąpielowym z misbhv w którym masz zdjęcie na instagramie. Jaki masz rozmiar?

  4. Hej Lorka, chcialabym posprzedawac pare swoich rzeczy (ciuchow glownie, ale nie tylko) i tu pytanie do Ciebie, bo wiem że masz już troche w tym doswiadczenia, na jakiej stronie najlepiej i dlaczego?

    (spostrzezenia czytelniczek oczywiscie tez mile widziane ;))

  5. Laurko, ile chciałabyś mieć dzieci? I jeśli miałabyś zaplanować, mniej więcej w jakim wieku? Czasami mam takie chwile, że lubię się zatrzymać na dziale dziecięcym i pooglądać te wszystkie piękne ciuszki 😉 Jednak kiedy kuzynka podrzuci mi swoją córeczkę na parę godzin albo weekend, to po wszystkim padam na twarz i na nic nie mam ochoty. Wczoraj poszłam się kąpać, położyłam małą, ale obudziła się, przyszła do mnie i mówi "ciocia, moge taki mały domek narysować? taki malutki, ołówkiem na ścianie?" Zgodziłam się, bo to tylko ołówek..Przychodzę i mało nie padłam..Domek, faktycznie malutki, ołówkiem..Taki może na 5 cm? Ale płot! Namalowała mi przez 4 ściany wielki, gruby, czarny płot markerem : D I nie wiem, skąd go wygrzebała, bo zawsze wszystko chowam. Dzisiaj z tego nie mogę, ale wczoraj się popłakałam, bo mam białe ściany..;)

  6. A testowałaś może matową szminkę z Golden Rose? Jest tania i bardzo polecana, a ciekawa jestem, jak się ma do tej z Inglota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.