Pink essentials


MISBHV pin, Mumu Madame Rose bag

23 odpowiedzi na “Pink essentials”

  1. Lauro, jak zachowuje się ta cielęca skóra, z której zrobiona jest torebka? Czy przy codziennym użytkowaniu traci po jakimś czasie na jakości? Jak z odpornością na zabrudzenia/uszkodzenia?
    Chcę kupić torebkę, która nie rozpadnie mi się po roku noszenia, a design Mumu ma świetny.

  2. Worek bym z chęcią zabrała! Ciekawa jestem z czym to połączysz i czekam na to. Chciałabym się jeszcze spytać, co sądzisz o p. Joannie Horodyńskiej? Jej stylu oraz jej programie "Gwiazdy na dywaniku"? Czy uważasz, że jej słowa są słuszne, czy może jak większość Polek komentujących na Pudelku uważasz, że na niczym się nie zna i nic sobą nie reprezentuje? Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii.
    Pozdrawiam 🙂

  3. lubię styl Horodyńskiej, nie każda stylizacja mi się podoba ale ogolnie jest bardzo świadoma modowo, ona i Brodka to jedyne dobrze ubrane polki z polskiego szolbiznesu, ktore przychodzą mi na mysl. programu nie oglądam, wolałabym gapić się w sufit niż słuchać wywodów na temat czegoś tak nieinteresującego jak polscy celebryci 😀

  4. Ostatnio pisałam w tej sprawie do MISBHV i odpowiedź była taka jak się domyślałam- przez automatyczne geotagowanie stronka ustala Ci walutę. Jeśli chcesz coś kupić w PLN, to musisz po prostu poprosić znajomego z Polski, żeby złożył Ci zamówienie✌?️

  5. miałam to samo jak pojechałam do Niemiec, pokazywało mi tylko euro a na liście walut nie było pl. dopiero po powrocie do Polski mogłam zobaczyć Polskie ceny. jak do nich napisałam to mi odp zeby wyczyścić ciasteczka itd ale to nic nie dało.

Dodaj komentarz