Chakrubs & Cold Picnic


Chakrubs dildos (made from 100% cristal), Cold Picnic rugs (made from 100% New Zeland wool)

Mam ogromną słabość do designerkich gadżetów, jednymi z najfajniejszych rzeczy, na jakie ostatnio trafiłam są kryształowe dilda Chakrubs (świetny pomysł na prezent dla osób, które mają fioła na punkcie pięknych przedmiotów!) wykonywane w 100% z kryształu. Wiele magazynów o modzie/designie rozpływa się nad nimi, ja trafiłam na nie przeglądając profil Rachel Roze – artystki włoskiego pochodzenia, która mieszka w Detroit/Los Angeles, uwielbiam klimat jej fotografii, swoją drogą to jedna z najpiękniejszych dziewczyn, jakie było mi dane zobaczyć w odmętach Internetu. Markę założyła jej siostra Vanessa Cuccia. Kolejnym odkryciem są dywany Cold Picnic, również HQ – wykonane w 100% z nowozelandzkiej owczej wełny.
,

18 odpowiedzi na “Chakrubs & Cold Picnic”

  1. Hej, po pierwsze to jesteś zdecydowanie bardziej atrakcyjna ;-), a po drugie naukowo zajmuję się performancem – uczę studentów :- ) twórczość p. Rachel jest naprawdę bardzo wtórna polecam choćby naszą rodzimą Natalię LL… 🙂 Pozdrawiam! Poza tym: świetny blog, świetne zdjęcia, niesamowite wyczucie stylu i obrazu!

  2. Ty jesteś zdecydowanie ładniejsza… btw zawsze zastanawiają mnie ludzie, którzy fotografują to, co właśnie za moment będą jedli, lub robią zdjęcia swojemu gołemu ciału…. jest w tym coś atawistycznego 😉 sylwia.

  3. No tak, po co sprawiać sobie jakąkolwiek przyjemność i to jeszcze za pomocą ładnej rzeczy. Dobrze że sutków na dywanie tak nie przeżywają. Buziaki, Laura!

  4. Lauro powinnas byla ocenzurowac suteczki 😉 jak tak mozesz wrazliwych czytelnikow zniewazac ?ponawiam moje wscibskie pytanie bo nie wiem czy juz nie wrocilas do temtych komentow czy nie chcesz odpowiadac :tak czy siak ,super blog uwielbiam Twoja estetyke .pytalam czy jestes bardziej podobna uroda do mamy czy taty oraz czy masz moze jakies poludniowe korzenie?

  5. uważasz,że osoba pokazująca swoje zdjęcie z gołą d…na sraczu lub podczas stosunku czy też obnażająca się w necie jest spoko i robi jakąś sztukę?

  6. dywaniki fajne,dildo fajne,ale ta kobieta rzekoma "artystka" mocno mnie zniesmaczyła,szkoda,że nie zrobiła sobie foto z dildem w … świat się kończy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.