Terrace


Organic by John Patrick top, Balmain x H&M blazer, H&M Trend pants, Sam Edelman boots, Melancholia ring

45 odpowiedzi na “Terrace”

 1. Wyjechałas z Katowic do Wrocławia, czy nadal masz kontakt z ludźmi z którymi spedzialas czas w Katowicach? Czy "przyjaciele na zawsze" są nadal?

 2. Lora,daj linka do tych spodni z hm:)są świetne,a nigdzie nie mogę ich znaleźć.Kupiłam tam kilka dobrych jakościowo swetrów,ale nigdy nawet nie zajrzałam na spodnie,płaszcze,czy buty.Widzę,że powinnam:)Wyglądasz fantastycznie!

 3. Lauro,wyglądasz bajecznie i tak apetycznie:)Nieziemsko piękna kobieta z Ciebie.Wszystkiego najlepszego,mnóstwa miłości i spełnienia najskrytszych marzeń.Jeszcze nigdy nie wysyłałam nieznajomej osobie życzeń,hahaha:)

 4. szczerze? te usta są ok? wyglądasz jak zaatakowana przez opryszczkę, górki-pagórki, wybrzuszenia, masz naprawdę wyjątkowe poczucie estetyki, te usta kompletnie do tego poczucia nie pasują, skąd ta groteskowa moda?

 5. Cześć Laura, czy mogłabyś mi polecić jakieś ładne kolczyki krótkie lub średniej długości na studniówkę do bezowej sukienki? Bardzo bym Cię prosiła, z góry dziękuję 🙂

 6. Przez pomyłkę usunęłam kilka pytań, moderuję na telefonie. Jedno było o to gdzie teraz jestem, więc odpowiadam – w Skale pod Krakowem czyli w rodzinnych stronach mojej mamy 🙂

 7. Lora,napisz,ile kosztowały te spodnie i jaki mają skład,jeśli masz jeszcze metkę.Może uda mi się je zlokalizować w sklepie:),bo są świetne.

 8. lorka, wiem, że to nie są rzeczy premium, (bo w austrii seria premium H&M jest bardzo uboga, a w zwykłej zarze płaszcze są brzydkie), ale waham się między czterema płaszczami:
  http://www.zara.com/at/de/trf/m%C3%A4ntel/wollmantel-c502501p3184133.html
  http://www.zara.com/at/de/trf/m%C3%A4ntel/wollmantel-c502501p3289541.html
  to jest ten sam krój, ale kolor inny, skład fajny, ale nie ma paska i kieszenie takie średnie.
  http://www.hm.com/at/product/30451?article=30451-A
  http://www.hm.com/at/product/30755?article=30755-A

  sama nie wiem, który według ciebie? 🙁

 9. Lauro, czy mogłabym zadać Ci parę pytań odnośnie ust? od paru dni intensywnie myślę o powiększeniu, mam kilka wątpliwości, bardzo by mi to pomogło:) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.