Kiehl’s


Szybka aktualizacja zakładki beauty – kilka kosmetyków marki Kiehl’s, z których jestem bardzo zadowolona: nawilżający i bardzo szybko wchłaniający się balsam do ciała, krem pod oczy z olejkiem awokado Creamy Eye Treatment with Avocado – mocno nawilża okolice oczu, idealnie się sprawdza w połączeniu z masażerem Foreo + regenerujące lawendowe serum na noc Midnight Recovery Concentrate, używam kiedy mam trochę przesuszoną skórę.

20 odpowiedzi na “Kiehl’s”

  1. do dziewczyny, która prosila żeby nie publikować – mój był trochę inaczej opakoway, ale nawet ten śrubokręt się zgadza podrjrzewam, że jest oryginalny tylko po prostu ktoś chce się go pozbyć stąd ta cena. ja mam trochę inny model tak w ogóle, Nevil

  2. jak popatrzę czasem na produkty których używasz czy ubrania, to nie wiem ile trzeba zarabiać,żeby sobie móc na to pozwolić ….

  3. kosmetyki z kiehl's Laura akurat dostała ale to genialne produkty warte nawet "prywatnego" zakupu (choć fakt, trochę przydrogie), a ceny ubrań.. dlaczego zarabiająca dziewczyna zajmująca się modą nie mogła sobie pozwolić na drogie rzeczy dobrej jakości służące przez długi długi czas?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.