White denim


 H&M sweater, Levi’s 501 (remodeled) via Previa jeans, Rocio clutch, Anna Baiguera sandals

61 odpowiedzi na “White denim”

  1. Od razu pobiegłam po KMAGA… Rany, boska sesja!! Gosia totalnie wykorzystała Twoja włoska urodę, niesamowicie pasuje do Ciebie taki klimat a to nagie zdjęcie, gdybym nie wiedziała ze to Ty to pomyślałabym ze na 100% to Kim Kardashian. Gratuluje! <3 Klasa, Twoje zdjęcie powinno być okładką.

  2. Laurko nie wiem czy jak ostatnio bylaś w sklepie Balaganu na Mysiej to był taki duzy wybór ale byłam tam wczoraj i poza pięknymi Opera Nude, maja je jeszcze w wersji Hof jak tutaj: https://www.instagram.com/p/BGUOl3IK-Zd/?taken-by=balagan_studio i teraz mam dylemat: które według Ciebie fajniejsze? Nude Opera czy Hof? czy może z wersji Hof bardziej podobają Ci się Twoje złote? nie wiem czy jest sens kupować różowe w obu wersjach, czy może lepiej zdecydowac się na Hof w złocie albo czerni? doradzisz proszę?

  3. O Yeeezu, Laura, ja się w Tobie zakochuję… Dajesz taką wizualną rozkosz… I inspirujesz :):):) Serio mówiąc, jesteś cudowna zewnętrznie, a po tym jak odpisujesz i się wypowiadasz myślę, że wewnętrznie też. Trzymam kciuki za Ciebie! :):):)

  4. Lauraaa…!!! Dziewczyno, ja nie wiem co się z Tobą dzieje, ale jak oglądałam Twoje zdjęcia kiedyś to myślałam "jezu ideał!" , a jest lepiej i lepiej!!! NIE MA PIĘKNIEJSZEJ , poważnie a ten nosek to była najlepsza decyzja na świecie, wyglądasz teraz tak przeuroczo i delikatnie, dziewczyneczka!!!

Dodaj komentarz