Soft


Bynamesakke longsleeve, vintage fur, Levi’s 501 (remodeled) jeans, Apart jewellery, Gucci sunnies, Mumu Madame Black bag, Gianvito Rossi via Moliera2 boots

51 odpowiedzi na “Soft”

  1. Powiedziałabyś gdzie i w jakiej cenie kupiłaś to futro? Jest najładniejsze jakie widziałam! Tak poza tym, nie zdarzyło Ci się nigdy usłyszeć jakąś nieprzychylną uwagę w twarz a propos naturalnych futer?

  2. Laurko, jakie filmy ostatnio obejrzałaś i jakie książki przeczytałaś, polecisz coś? 🙂
    Mogłabyś napisać, jakie męskie perfumy lubisz? I jakie miejsca we Wrocławiu najbardziej przypadły Ci do gustu? Czy byłaś może w jakimś typowym klubie, czy to nie Twój klimat?

  3. Kochana Laura. Jesteś tak piękna, uwielbiam Cię oglądać i czytać twoje posty. Nie chce wyjść na jakąś wariatke ani w żaden sposób cie obrazić czy urazić. Nie mowie tego z irobią czy złośliwie. Proszę cię wiem ze masz bardzo zajęte życie. Ale znajdź chwile i zastanowów się czy chcesz żeby Twoje wybory, popularność opierały się na krzywdzie i strachu. Wiele kobiet cie podziwia i bierze z ciebie przyklad. Masz niesamowite poczucie stylu i myślę że jesteś na tyle zdolności a i zaradna ze znalazła byś alternatywę dla futer naturalnych. Pozdrawiam

  4. a powiem Ci, że przez ostatnie 2 miesiące chyba nic szczegolnie godnego polecania. wśród męskich nie mam swoich top, jak już kiedyś pisałam – perfumy to nie jest moja mocna strona. 🙂 tutaj nie ma fajnych klubów, same takie wieśniackie a'la warsaw shore, studenciackie albo młodzieżowe

  5. Śmieszne jest gdy blogerki zakładają futra i żeby obyło troche mniej obrzydliwie i mniej niefajnie piszą że vintage. Jak już zakładasz futro na siebie to nie wstydź się i przyznaj ze masz na sobie nowiutkie pachnące futro.

  6. nie przyszło Ci do glowy, ze nie czuję potrzeby intelektualizowania swojego internetowego wizerunku i nie wciskam wszędzie foci książek, żeby wszyscy wiedzieli jaka to ja jestem mądra i oczytana? wspominam to samo, bo pytanie zazwyczaj dotyczy „top 5” itp.

  7. ekoterroryści? serio? słabe Lauro, strasznie słabe…tak samo słabe, jak noszenie naturalnych futer, jest naśmiewanie się z ludzi, którzy starają się robić coś, co może skończyć hołdowanie takim praktykom.

Dodaj komentarz