On my mind


H&M cashmere joggers & sweater, Vizali via Moliera2 fur mules, Totême skipants, Ray-Ban Hexagonal sunnies

32 odpowiedzi na “On my mind”

  1. Model z toteme miałam na oku, jednak nie przekonują mnie te guziki. Typowe spodnie (jeżeli chodzi o krój; nie legginy) były jesienią 2014 w ofercie cos (100% wełna!). W połączeniu z czółenkami/klapkami od Manolo Blahnik!

  2. Hej Laura, przepraszam z góry, jeśli pytanie się powtarza, ale nie mogłam znaleźć. Mam problem z płaszczem, mianowicie czy Twoj czarny z COSa (bo z tego co dobrze widzialam, to jest z welny) nie "obchodzi" się często małymi włoskami? Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Ja mam właśnie też z wełny, jest cudowny, ale niestety zaraz po założeniu jest cały w malutkich włoskach. Mogłabys podpowiedzieć jak o niego dbasz? Jak na przestrzeni czasu – bo masz go juz troche czasu – się sprawuje? Przepraszam, jesli zbyt chaotycznie brzmi moje pytanie, ale mam nadzieje, ze mnie zrozumiesz.

  3. Kiedyś wypowiadając się na temat naturalnych futer powiedziałaś, że nie kupiłabyś nowego futra, ponieważ nie chcesz wspierać okrutnego przemysłu i akceptujesz jedynie futra vintage. Ostatnio nosisz parkę, która podszyta jest naturalnym futrem i na kołnierzu również ma futro. Prezentowane wyżej klapki są wykonane z futra norek. Co się stało, że jednak zmieniłaś swoje podejście do tej sprawy? Nie chcę wywołać fali hejtu. Po prostu ciekawi mnie nagła zmiana, bo zawsze mi się wydawało, że jeśli ktoś jest przeciwnikiem nowych futer, to twardo trwa w swoim postanowieniu.

  4. Zastanawia mnie, jak osoba studiująca filozofię, może tak bezrefleksyjnie traktować śmierć żywych istot – wręcz idealizować ten holokaust? Tak, tak, wiem stara śpiewka o krowach, kurach i butach ze skóry. Ale od niektórych wymaga się więcej, Lauro.

  5. pisałam już, że nie będę się dalej wypowiadać w tym temacie, powiedziałam już co chcialam powiedzieć i nie będę zapętlać tej dyskusji – po pierwsze mnie to nie zajmuje, po drugie – nic nie wnosi. i właśnie z tego względu dodałam ten komentarz, agresywne/zaczepne/chamskie/nawiedzone odrzucam

Dodaj komentarz