THE ATTICO F/W 17


The Attico via LuiStore dress, Le Specs sunnies, Zara satin mules

36 odpowiedzi na “THE ATTICO F/W 17”

  1. Ktoś na instagramie napisał ci pod poprzednim zdjęciem w wannie, że klimat jak z dobrego thrilleru psychologicznego, ja to widzę tutaj. Piękne te lazienkowe ujęcia!

  2. Przepraszam, że nie na temat. Może są tutaj czytelniczki, które stosowały bądź stosują kosmetyki Bandi? Dokładnie peeling kwasowy z linii Anti acne.

  3. w sensie satyna, ala modern lata 20.- badziewnie wykonczona ta suknia i nieforemna, albo słaby kicz lat 70/80 – tez sie nie udało

  4. Kochana, napiszesz parę słów o najnowszym 3 sezonie Twin Peaks? Jesteś zadowolona czy zawiedziona po obejrzeniu? Bardzo czekałam na nowy sezon, jednak jak dla mnie TP kończy się na 2 sezonach. Lynch jest geniuszem, jednak 3 sezon to dla mnie nie "to". Napiszesz, jakie seriale teraz oglądasz lub jakie masz na oku? Jakie filmy polecasz?

  5. Lo, co uważasz za takie must-have okrycia wierzchnie? Chciałabym skompletować sobie w tym względzie szafę i mieć spokój na rok, dwa bo zawsze mam ogromny problem z doborem kurtek, płaszczy i jakichś przejściowych szmatek, nakupuję badziewia, a potem i tak kończę w 30letnim prochowcu mojej Mami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.