The detail


Gucci headband, Sfera sheepskin coat

Odbieram przesyłki i od jutra lub środy zaczynam nadrabiać outfitowe zaległości – wolałam się jeszcze trochę wstrzymać i poczekać na paczki z nowościami, nie lubię po przerwie wracać z tymi samymi rzeczami, ale w innych kombinacjach. 🙂 Wrzucam pojedynczy portret w owczym płaszczu (to taki rodzaj skóry, jak te kosmate dywany) i w opasce – tym razem założyłam ją w sposób, który kojarzy mi się z tymi (klik) propozycjami Miu Miu na wiosnę 2018.

16 odpowiedzi na “The detail”

  1. tak, chciałam namierzyć ten komentarz. najwięcej osób polecało Bella derm 🙂 i klinikę miracki, ale bez konkretnych nazwisk a tam chyba dużo osób pracuje. Ambasada urody na wilczej i padło też kilka razy Tomasz Dębski, z tego co widzę w google to chirurg, ale może wykonuje też zabiegi kosmetyczne. jeszcze kilka było wymienionych pojedynczo, szukać?

  2. Lauro, jaki makijaż mogłabyś polecić dla rudowłosej dziewczyny? Chodzi mi szczególnie o cienie do powiek i szminki. Ostatnio byłam w MACu i chciałam wybrać jakąś szminkę, ale podobało mi się 90% kolorów i nie mogłam się zdecydować. Sama nie wiem, szukam typowego "codziennego zwyklaka", którego będę mogła wrzucić do torebki, pomalować w biegu usta i żeby zawsze dobrze wyglądały i do wszystkiego pasowały. Doradzisz coś? 🙂

  3. Dziękuje bardzo, sprawdzę sobie te miejsca. Nie chce nadużywać Twojej uprzejmości, ale jeśli miałabyś chwile czasu, to możesz sprawdzić również te pojedyncze nazwiska, aczkolwiek już i tak bardzo mi pomogłaś 🙂 Głównie chodziło mi o znalezienie miejsca, gdzie będę mogła subtelnie powiększyć usta, bez tandetnego efektu. Zresztą jak będę już po, to dam Ci znać jak oceniam dane miejsce, bo może sama będziesz chciała w przyszłości skorzystać z zabiegu tu w Warszawie 😉 Pozdrawiam

  4. Ludzie szkoda rodziny. Calej rodziny. Opieka społeczna i sąd zrobią swoje i ucierpi najbardziej najmłodsza z sióstr. Nie jest istotne czy Marita jest nadętą hipokrytką, ważne jest to, że zagrywkę Młodej najbardziej odczuje najmłodsza siostra.

Dodaj komentarz