Bynamesakke & Berries&Co.


Marka Bynamesakke ma w swojej ofercie również dużo denimu – wybrałam jasne jeansy w idealnym odcieniu spranego niebieskiego denimu z lekko poszarpanymi nogawkami i z dziurą pod pośladkiem. Dziura jest opcjonalna, robi się ją na zamowienie – ja uwielbiam wszelkiego rodzaju rozdarcia i przetarcia. Wzięłam większy rozmiar – chciałam, żeby były trochę oversize, mam też drugą bardzo dopasowaną parę. Jeansy wyprzedają się błyskawicznie, ale za niedługo (ok. 2 tygodnie) będzie nowa dostawa. Do tego luźna bawełniana koszula założona na gołe ciało, ciężka skórzana kurtka i choker z topazami na skórzanej tasiemce.

H&M Trend shirt, Bynamesakke jeans, Epuzer leather jacket, Berries&Co. choker, Gianvito Rossi boots

14 odpowiedzi na “Bynamesakke & Berries&Co.”

  1. Lauro, jakie sneakersy kupiłabyś/ planujesz kupić na nadchodzący sezon? Takie ze średniej półki cenowej (do 1000 zł). A tak w ogóle – niezmiennie – piękne zdjęcia!

  2. ja chciałabym bardzo te yeezy 500, bardzo mi się podobają. poza półką cenową Gucci Rhyton! ale nie ma rozmiarów… i LV archlight są fajne

  3. Na spodnie już nie starczyło? Trzeba było pogrzebac w pierwszym lepszym szmateksie. Może by cos sie trafiło i by puscili za jakieś pare pln.

  4. to nie jest klasa, wystawianie dupska, właściwie mogłaś wyjść w majtach,ale rozumiem,że chcesz zwracać na siebie uwagę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.