Basics


RE/DONE x Hanes 1950s Boxy Tee, RE/DONE jeans, Ducie parka, Louis Vuitton boots & bag

32 odpowiedzi na “Basics”

 1. Laura, czy masz jakieś sposoby na lepsze samopoczucie? Wszyscy wiemy, że jesteś NAJPIĘKNIEJSZĄ kobietą na świecie i patrząc na Ciebie można nabawić się kompleksów, ale każdy je ma: masz jakieś tipy na lepszy nastrój, podniesienie samooceny, inne takie? Przechodzę obecnie przez małe zwątpienie w samą siebie (złamane serce takie wspaniałe, haha) i jak przez kilka dobrych miesięcy byłam super zadowolona z siebie, tak obecnie mam jedno wielkie "meh". Bardzo nie w temacie mody, ale jesteś inteligentną kobietą i wierzę, że masz jakieś rozsądne rady haha.

 2. Lauro, poszukuję ładnej, klasycznej i porządnej torebki, którą będę mogła zabrać do pracy, naładować do niej milion rzeczy i takiej, którą zabiorę też np. na drinka. Nie szukam niczego z eko skóry albo skóropodobnego, szukam skórzanej torebki, ale nie bardzo drogiej. Myślę, że do max 400 zł. Jestem nauczycielką i zawsze mam mnóstwo papierów/książek, więc na pewno taka, która pomieści format A4. Jestem drobna i niska, torebka nie może też być za duża. Przeglądam sklepy online, w Wittchen wypatrzyłam takie modele (z tej firmy mam portfel, kosmetyczki i etui na długopisy i jestem bardzo zadowolona!). Co sądzisz o tych modelach? Jakie torebki poleciłabyś od siebie?
  1 model : https://www.wittchen.com/torebka-damska,p6938734#881359 (denerwują mnie te złote łańcuchy i dodatki, ale szukam torebki właśnie o takim modelu, prostej i eleganckiej)
  2 model: https://www.wittchen.com/torebka-damska,p6920281#881286
  3 model: https://www.wittchen.com/torebka-damska,p6920323#881313
  4 model: https://www.wittchen.com/torebka-damska,p6938747#881362 (świetny model, ale drażni mnie widoczne logo i nie wiem, czy akurat szara torebka jest moim aktualnym must have, wolałabym czarną, ew. ciemny brąz)
  Czekam na odpowiedź 😉

Dodaj komentarz