On my mindRéalisation dress (with Martens or cowboy boots!), H&M Trend linen pants, Mango linen dress, Zara top, Yeezy mules, Off White sunnies, Kenneth Jay Lane earrings + I forgot about this Zara shirt

27 odpowiedzi na “On my mind”

  1. W którymś z wcześniejszych postów polecalas sukienkę z lnu z Zary? Czy Ty ja widziałaś na żywo? Bo jest raz ze złe skrojona, to jeszcze dziadowska ?

  2. Co sadzisz o opaskach do włosów? Nie mam na myśli takich w typie gucci, jaka ty masz bo to wyglada fajnie tylko na zdjęciu. Chodzi mi raczej o takie opaski z lat 80-90.

  3. Lorci on my mind jak zawsze same sztosy! jaki byś brala rozmiar lnianej sukienki z Mango? s czy M? jestem prawie Twoich gabarytów (niestety mam mniejszą poopę) a nie lubie jak lniane sukienki czasem ciasno wpijają sie pod pachy i zastanawiam sie czy s nie bedzie zbyt obcisła

  4. Laura! Uratowałaś mnie, szukałam właśnie białej/jasnej sukienki, ale każda mi wyglądała na fartuch 😀 dziękuję za propozycję z Mango :*:* jesteś niesamowita!

  5. Widziałaś może gdzieś ładne brązowe mule? Coś w stylu Gucci, ale Gucci już nie ma na stronie brązowych ech 🙁

  6. Najlepsza polska blogerka 🙂 super, że dajesz więcej sieciówkowych ubrań na każdą kieszeń 🙂

  7. Pamiętam, że ten temat przewijał się już wiele razy, ale trudno mi teraz znaleźć gdzie 😉 Laura i dziewczyny, co polecasz zobaczyć przez 1 dzień w Katowicach? Gdzie zjeść, jaką wystawę zobaczyć, architektura, jakieś fajne osiedla, biblioteka…pamiętam, że była ciekawa stołówka na jednym z wydziałów, tylko gdzie to było?! 😀 Pozdr :)))

  8. Hej dziewczyny. Proszę polećcie mi specjalistę u którego mogłabym skorygować kształt brody 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.