On my mind


Magda Butrym dress, soft tops with open shoulders (Magda Butrym, Orseund Iris, Brock CollectionZara), Tishk Barzanji prints, Alighieri The Infernal Storm gold-plated pearl earrings, The Row bag (colour!)


9 odpowiedzi na “On my mind”

  1. Mam pytanie odnośnie twojej sukienki Realisation Par, czy zamawiałaś ze strony? Jeżeli tak, to czy był jakiś problem z cłem itd?

  2. Nie wiem jak Ty ale od jakiegoś czasu kupuje te bardziej letnie rzeczy bo wszystko teraz takie ładne i mam wrażenie, że będę wyglądać jak Bellucci na włoskiej prowincji a potem przypomina mi się, że przecież dalej jest jeszcze zimno i nie mogę tak wyjść. Koniec końców wyglądam jednak jak głupia w tych kiecach w kwiaty na których mam szalik.

  3. haha, tak samo! albo wystroję się tak, że góra jest a'la Malena a później sobie uświadamiam, że zimno, że dzisiaj mogę dużo chodzić i chcę coś wygodnego i na stopach lądują człapy typu emu 😀 chcę już lato, zupełnie nie interesuje mnie już kupowanie zimowych rzeczy

  4. Lauro, prosze, czy mogłabyś podesłać jakieś typy ładnych, klasycznych, kobiecych zegarków do 500zl?

  5. Hej! Chciałam podpytać o codzienne zwyklaki: bielizna, skarpetki, rajstopy, proste body – gdzie szukać dobrej jakości? W co się wyposażasz, co jest godne polecenia ale niewidoczne na zdjęciach? 😉

  6. Lauro, do którego dermatologa w Katowicach chodzisz? Szukam odpowiedniego od wielu lat i mam już zero nadziei :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.