Yesterday


Veclaim top, Spanx leggings, vintage fur, Moye hair clip, Saint Laurent bag, Dr. Martens boots

35 odpowiedzi na “Yesterday”

  1. Hej Laura, pamietam, ze kilka razy w komentarzach polecalas kliniki, gdzie akurat korzystalas z zabiegow, np. na usta. Czy te miejsca polecili Ci znajomi, a moze sama wyszperalas w internecie? Chcialabym skonsultowac sie ze specjalista w sprawie usuniecia blizny/ nierownosci na twarzy i ciagle szukam wlasciwego miejsca, a wiadomo, ze nie mozna tutaj podejmowac ryzyka i isc do pierwszego lepszego lekarza. Chcialam zapytac, czy moglabys podrzucic kilka sprawdzonych warszawskich adresow?
    Zajrzalam na strone dr Radziejewskiej i przyznam, ze jestem zaskoczona, ze konsultacja jest bezplatna. Tam, gdzie sprawdzalam zyczyli sobie zwykle 250 za pierwsza wizyte i oczywiscie cena zabiegu swoja droga.

  2. Pięknie wyglądasz 🙂 co do dyskusji w komentarzach, ja mam 30 lat i tez zrobiłam sobie botox w lwia zmarszczkę, robię volumetrie i osocze, ale nigdy bym się oficjalnie nie przyznała nawet koleżankom – Laura szacun za odwagę ale jak dla mnie, taka szczerość jest zbędna. Nie wiem czy mam racje ale mam wrażenie ze właśnie „z przekory” się przyznajesz, ale to się kończy tym ze dziewczyny hejtuja bo maja jakieś dziwne pojęcie wynikające z niewiedzy. Pro forma: to wszystko są elementy dbania o siebie i w przeciwieństwie do zabiegów typowo widocznych jak operacja nosa, po ich wykonaniu jest się po prostu zadbana kobieta, nie zmienia ci się twarz 🙂 ja się nie przyznaje do tego bo właśnie bardzo wiele kobiet wiem ze od razu będzie to oceniać, obmawiac, a nie chce mi się nikogo edukować. Pozdrawiam Cię i nie przejmuj się internetowymi plotkarkami:)

  3. Laura, miałaś jakieś obawy przed korektą nosa? Wiesz, że efekt nie będzie taki jakiego się spodziewałaś? Od dość długiego czasu zastanawiam się nad poprawką, ale obawiam się, że to nie będzie zbyt proste w moim przypadku bo mam krzywą chrząstkę :<

  4. Nos w spoczynku, borze leśny… Ta mania bycia idealną jest przerażająca, zluzuj trochę, bo na starość skończysz jak kobieta kot. Twoje zachowanie jest strasznie niebezpieczne w perspektywie przyszłości.

Dodaj komentarz