CHANEL Sumblimage


Dzisiaj pokażę Wam (jakby nigdy nic, haha!) cudowną kolekcję do pielęgnacji skóry SUBLIMAGE marki Chanel. Mój zestaw składa się z odświeżająco-rozświetlającej wody do demakijażu L’Eau de Démaquillage – radzi sobie nawet z opornym tuszem do rzęs, kolejnym elementem oczyszczania jest żel L’Huile-en-Gel de Démaquillage, którego gęsta formuła przeobraża się w trakcie masażu na skórze – w kontakcie z naturalnym ciepłem skóry żel zamienia się w olejek. Mydła do mycia Le Savon de Soin jeszcze nie odpaliłam, bo jest tak piękne, że aż mi żal 😀 Lubię takie proste produkty, które nie zaburzają pH skóry. Najciekawszym elementem kolekcji jest peeling z ziarenkami wanilii Les Grains de Vanille – formuła jest bardzo gęsta i żelową – cudownie pachnie i zostawia skórę mięciutką, idealny na przesuszoną zimową cerę!

6 odpowiedzi na “CHANEL Sumblimage”

  1. Kochana moglabyś napisać czy poprawialas drugi nosek po pierwszej operacji? I czy znowu była to poprawka u dr Skupina? 🙂

  2. tak 🙂 ogólnie zdecydowałam się na poprawkę, bo blizna w środku nosa zrosła się tak, że źle mi się oddychało (nie był to błąd lekarza, to po prostu loteria jak się zagoi) a przy okazji jak już trzeba było grzebać skróciłam jeszcze trochę końcówkę. to było jakieś 2 lata temu, polecam doktora Skupina baardzo!

  3. eeee jak to nazywasz „drogich kosmetyków” otrzymuje tyle, ze mogłabym się w nich tarzać i smarować dziób przez 20 dożywoci, więc nie jest to dla mnie żaden nadzwyczajny fakt. To nie jest post sponsorowany – ten zestaw szczególnie przypadł mi do gustu + nie chce robić tutaj jeszcze większych zaległości, po prostu postanowiłam nagle tak o wrócić przed jutrzejszym postem z propozycjami prezentów świątecznych, których przegapienie byłoby już przegięciem, bo od kilku lat co roku robię taki wpis 😀

  4. Plus czy możesz napisać czy nadal robisz hybrydy? Ja robiłam przez ponad rok i przestałam, bo zaczęłam czuć, że paznokieć mi się osłabił. Polecasz jakieś manicurzystki w Warszawie? Robisz czasem przerwy od hybrydy?

  5. Odpowiesz na pytania pod postem z Rocio bag? Przynajmniej na część? Zrób nam prezent na święta i wróć na bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.